Autós indítássegítő, gyorsindító 1000 A, Quick Start System, Voltcraft VC-10637210
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT Gyorsindító rendszer Quick Start System 1000A VC-10637210 Gyorsindító rendszer 1000A12 V 13 Ah-s indítómotorMaximális áram: 1000 ATeljes mértékben védett por ellen, erős vízs...
Termékazonosító: 866474
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 43 990 Ft/db)
43 990 Ft
VOLTCRAFT
Gyorsindító rendszer
Quick Start System 1000A
VC-10637210
Gyorsindító rendszer 1000A
12 V 13 Ah-s indítómotor
Maximális áram: 1000 A
Teljes mértékben védett por ellen, erős vízsugár és vízbe merítés ellen védett, IP67
Ideális 7 literes benzin- és 4,5 literes dízelmotorokhoz
Maximális külső akkumulátor kimenet: 5-12 V/DC max. 18 W
LED-es zseblámpa
A Voltcraft 1000A-es indítóberendezései 13 Ah-s akkumulátorral rendelkeznek, amely alkalmas 7 literes benzin- és 4,5 literes dízelmotorok beindítására.
A termék egyesíti az indítássegítőt és a hordozható powerbanket és 2 db USB csatlakozóval, valamint egy beépített zseblámpával rendelkezik. Ideális kalandtúrákhoz, útközben, szabadtéri tevékenységekhez, mindennapos használathoz, nyaraláshoz, stb.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Hordozható powerbank · 2 db USB-port · Beépített LED-es zseblámpa Véd rövidzár, túlterhelés, túl alacsony és túl magas feszültség, túltöltés és kisülés ellen. · Hőmérséklet-, fordított polaritás- és fordított töltésvédelem
Technical specifications:
Kapacitás (mAh, Ah): 13000 mAh · Méret, hossz: 187 mm · Méret, magasság: 40 mm · Méret, szélesség: 93 mm · Súly: 635 g
Package contents:
Indítássegítő · Kapocs · mikro-USB kábel · USB-C™-kábel: · Szállító koffer. · Használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 187 x 93 x 40 mm |
|---|---|
| Súly | 635 g |
| Kapacitás | 13000 mAh |
| Szélesség | 93 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Hossz | 187 mm |
| Technológia | LiPo |
| Szín | Fekete |
| Üzemi feszültség | 5 V |
| Termék típus | Gyorsindító rendszer |
| Termékazonosító | 866474 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2127442 |
| Súly | 1.32 kg |
| Vonalkód | 4053199972289 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.