Napelemes akkutöltő és powerbank 4000 mAh, Voltcraft SL-4F
Gyártó: VOLTCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VOLTCRAFT SL-4F Napelemes powerbank 4000 mAhVOLTCRAFT SL-4F PowerBank 3 napelemmelPower bank (4000 mAh) összecsukható napelemekkel2 USB kimenet töltési funkcióvalFehér LED fény 6 LED-...
Termékazonosító: 880853
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
VOLTCRAFT
SL-4F
Napelemes powerbank
4000 mAh
VOLTCRAFT SL-4F PowerBank 3 napelemmel
Power bank (4000 mAh) összecsukható napelemekkel
2 USB kimenet töltési funkcióval
Fehér LED fény 6 LED-del és 4 fénymóddal (fényes, tompított, stroboszkóp, SOS)
Kompatibilis az iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro és iPhone 15 Pro Max készülékekkel
A VOLTCRAFT SL-4F egy összecsukható szolármodulokkal ellátott erőmű. A rendkívül hatékony napelemek nagy teljesítményű napfényben kb. 4 órán belül feltöltik az energiabankot. Két USB porttal van felszerelve, amelyekkel két eszköz egyszerre tölthető. A tápegységnek is van egy 4 LED-es fényerősségű LED fénye (fényes, tompa, stroboszkóp, SOS). A napenergia bank kompakt és könnyű, így ideális kültéri tevékenységekhez. Túrázáskor rögzíthető a hátizsákhoz, például a meglévő fülhurkokkal.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
kompakt és könnyű · A töltési idő kb. 4 óra napfényben / 2,5 óra mikro-USB-vel · 4 kék LED a töltési állapot jelzésére
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Elem-/akkutechnológia: LiPo · Kapacitás (mAh, Ah): 4000 mAh · Kimenetek: USB · Méret, hossz: 468 mm · Méret, magasság: 3 mm · Méret, szélesség: 168 mm · Szín: Fekete · Súly: 375 g · Technológia: Monokristályos
Package contents:
Napelemes töltő / Hálózati Bank · USB kábel (30cm) · használati útmutató
| Technológia | Monokristályos |
|---|---|
| Kimenetek | USB |
| Technológia | LiPo |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 468 mm |
| Szélesség | 168 mm |
| Magasság | 3 mm |
| Súly | 375 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 468 x 168 x 3 mm |
| Termék típus | Napelemes akkutöltő |
| Termékazonosító | 880853 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 2127239 |
| Súly | 406 g |
| Vonalkód | 4053199974047 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.