Hengeres akkutöltő NiMH NiCd Li-Ion LiFePO Voltcraft IPC-2
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT IPC-2 Hengeres akku töltő NiMH,NiCd,Lítiumion,LiFePO Mini (AAAA),Mikro (AAA),Ceruza (AA),Baby (C),Sub-C,A,10440,14500,14650,16340,17355,17500,17650,17670,18350,18500,18650,20650,22650,26500,26650Hengeres akku töltő készülék, IPC-2 Termékazonosító: 799008 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Hengeres akku töltő készülék, IPC-2
Működtetés az USB-C bemeneten keresztül.
LC kijelző
PWM vezérlési technológia
Különböző akkumulátor-figyelő programok
Az IPC-2 optimális otthon és útközben!
Ezzel a töltőkészülékkel számos különböző fajta akkut tölthet NiMH, NiCd, Li-ion- és LiFePO4-technológiával. Számos biztonsági mechanizmus gondoskodik a biztonságos és kíméletes töltésről. Igen sok biztonsági mechanizmus mellett a biztos és kíméletes töltéshez ez a töltő majdnem minden USB kimenetről működtethető. Ezáltal lehetősége van a töltőnek a járműben, vagy pl. egy powerbankon keresztül való használatára
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Mikroprocesszoros vezérlésű · Mínusz delta-U leállítás · Háromfokozatú PWM vezérlő technológia (TC-CC-CV) · Egyréses résfigyelés · Helytelenül behelyezett és az akkumulátor hibájának észlelése · Rövidzárlatbiztos · Hőmérséklet-szabályozás · Fordított polaritás elleni védelem · Időzített leállítás · LC-kijelző · USB-C bemenet
Technical specifications:
Akkuméret: Mini (AAAA),Mikro (AAA),Ceruza (AA),Baby (C),Sub-C,A,10440,14500,14650,16340,17355,17500,17650,17670,18350,18500,18650,20650,22650,26500,26650 · Baby töltőrekeszek: 4 · Ceruza töltőrekeszek: 4 · Hozzávaló akku: NiMH,NiCd,Lítiumion,LiFePO · Max. töltőáram rekeszenként: 2000 mA · Mikro töltőrekeszek: 4 · Méret, hossz: 130 mm · Méret, magasság: 33 mm · Méret, szélesség: 96 mm · Súly: 168 g · Töltési csatornák/rekeszek: 4 · Töltőkészülék jellemzők: Mínusz-delta-U kikapcsolás,Önálló rekeszfelügyelet,Hőmérséklet felügyelet,Időzített kikapcsolás,Hibás akku felismerés,Grafikus kijelző · Töltőáram (baby): 1000 mA · Töltőáram (ceruzaakku): 1000 mA · Töltőáram (mikro): 2000 mA · Üzemi feszültség: 5 V USB-ről
Package contents:
IPC-2 · USB-C töltőkábel · Használati útmutató
Note:
Szükséges tartozékok: USB töltő aljzat 5 V/perc. 2 A
A Lifepo4 akkumulátorokat a rendszer nem ismeri fel automatikusan, és manuálisan kell beállítani.
| Hozzávaló akku | NiMH |
|---|---|
| Hozzávaló akku | NiCd |
| Hozzávaló akku | Lítiumion |
| Hozzávaló akku | LiFePO |
| Akkuméret | Mini (AAAA) |
| Akkuméret | Mikro (AAA) |
| Akkuméret | Ceruza (AA) |
| Akkuméret | Baby (C) |
| Akkuméret | Sub-C |
| Akkuméret | A |
| Akkuméret | 10440 |
| Akkuméret | 14500 |
| Akkuméret | 14650 |
| Akkuméret | 16340 |
| Akkuméret | 17355 |
| Akkuméret | 17500 |
| Akkuméret | 17650 |
| Akkuméret | 17670 |
| Akkuméret | 18350 |
| Akkuméret | 18500 |
| Akkuméret | 18650 |
| Akkuméret | 20650 |
| Akkuméret | 22650 |
| Akkuméret | 26500 |
| Akkuméret | 26650 |
| Töltési csatornák/rekeszek | 4 |
| Mikro | 4 |
| Ceruza | 4 |
| Baby | 4 |
| Üzemi feszültség | 5 V USB-ről |
| Max. töltőáram rekeszenként | 2000 mA |
| Töltőáram (mikro) | 1000 mA |
| Töltőáram (ceruzaakku) | 1000 mA |
| Töltőáram (baby) | 1000 mA |
| Töltőáram (mikro) | 2000 mA |
| Jellemzők | Mínusz-delta-U kikapcsolás |
| Jellemzők | Önálló rekeszfelügyelet |
| Jellemzők | Hőmérséklet felügyelet |
| Jellemzők | Időzített kikapcsolás |
| Jellemzők | Hibás akku felismerés |
| Jellemzők | Grafikus kijelző |
| Hossz | 130 mm |
| Szélesség | 96 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Súly | 168 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 130 x 96 x 33 mm |
| Termék típus | Hengeres akku töltő |
| Termékazonosító | 799008 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 1997931 |
| Súly | 230 g |
| Vonalkód | 4053199938469 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.