Automatikus autó akkutöltő 6 V 12 V 4,5 A, VOLTCRAFT VC-AL450
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-AL450 VC-AL450 Automatikus töltő 6 V,12 V 1 A 4.5 A Automatikus töltőkészülék 6 V / 12 V 4,5 ARegenerálási mód mélykisütött akkuk reaktiválásáhozFenntartó töltési funkció - ideális hosszú állásidőknélBeépített aut...
Termékazonosító: 878211
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
Automatikus töltőkészülék 6 V / 12 V 4,5 A
Regenerálási mód mélykisütött akkuk reaktiválásához
Fenntartó töltési funkció - ideális hosszú állásidőknél
Beépített auto-memória funkció
Rövidzár és póluscsere elleni védelem
Túlmelegedés elleni védelem
Különböző töltőprogramok
A teljesen automatikus akku töltőkészülék 6 és 12 V-os ólomakkuk, valamint 12 V-os lítium akkuk (LiFePO4) beépített akkukezelési rendszerrel (BMS) feltöltésére alkalmas, és sokoldalúan bevethető. A 6 és 12 V-os motorkerékpár módban kis akkuk is kímélő módon és csekély árammal (max. 1 A) feltölthetők. Ezenkívül több móddal rendelkezik, amelyek az adott akkutípusok speciális típusaira vannak optimalizálva: a 12 V AGM mód akkukhoz emelt töltési zárófeszültséggel, 12 V-os savas/zselés mód ólomsavas ill. ólom-zselés akkukhoz és 12 V-os lítium mód LiFePO4 akkukhoz beépített akkukezelő móddal. Az intelligens töltési eljárás és a fenntartó töltés által az akkufeszültség állandóan felügyelet alatt van, és az akku szükség szerint optimális újratöltést kap. Ezáltal biztosítva van, hogy az akku a legjobb ápolást kapja és mindenkor üzemkész állapotban van. Akkuk szezon-járművekben, amelyeket csak ritkán használunk, általánosan a töltőkészülékre csatlakozva maradjanak.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Biztos felszerelés - védelem rövidzár, póluscsere és túlterhelés ellen Áttekinthető kijelzés - egyszerű kezelés Masszív, fröccsenő víz ellen védett és por ellen tömített ház (IP 65) Vele szállított töltőadapter - kényelmes összekötés és csere 12 V-os AGM üzemmód 12 V-os savas/zselés mód 12 V-os lítium üzemmód 6 V és 12 V motorkerékpár üzemmód
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Ajánlott akku kapacitás 12 V min-nél: 1.2 Ah · Ajánlott akku kapacitás, 12 V max-nál: 120 Ah · Akkufeszültség: 6 V,12 V · Alkalmas: AGM,Ólom-kálcium,Ólom-zselés,Ólom-savas,Lítium,Ólom-vlies · Autóstöltő jellemzők: Frissítés, regenerálás,Fenntartó töltés · Kábelhossz: 1.70 m · Méret, hossz: 203 mm · Méret, magasság: 48 mm · Méret, szélesség: 67 mm · Súly: 650 g · Töltőáram 12V-nál: 4.5 A · Töltőáram 6 V-nál: 1 A · Üzemi feszültség: 100 - 240 V/AC
Package contents:
Akkucsipeszekkel · O-gyűrű csatlakozó · Szivargyújtó dugó · Használati útmutató.
| Méret | (H x Sz x Ma) 203 x 67 x 48 mm |
|---|---|
| Akkufeszültség | 6 V |
| Akkufeszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Ajánlott akku kapacitás, 12 V | 120 Ah |
| Ajánlott akku kapacitás 12 V min-nél | 1.2 Ah |
| Alkalmas | AGM |
| Alkalmas | Ólom-kálcium |
| Alkalmas | Ólom-zselés |
| Alkalmas | Ólom-savas |
| Alkalmas | Lítium |
| Alkalmas | Ólom-vlies |
| Súly | 650 g |
| Jellemzők | Frissítés, regenerálás |
| Jellemzők | Fenntartó töltés |
| Töltőáram 12V-nál | 4.5 A |
| Töltőáram 6 V-nál | 1 A |
| Szélesség | 67 mm |
| Magasság | 48 mm |
| Hossz | 203 mm |
| Kábelhossz | 1.70 m |
| Termék típus | Automatikus töltő |
| Termékazonosító | 878211 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 1893207 |
| Súly | 846 g |
| Vonalkód | 4053199918706 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.