USB-s endoszkóp mobiltelefonhoz ø 8 mm hossz: 9,85 m Voltcraft VC-8919590
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
USB-s endoszkóp mobiltelefonhoz ø 8 mm hossz: 9,85 m Voltcraft VC-8919590USB-s endoszkóp mobiltelefonhoz ø 8 mm hossz: 9,85 m Voltcraft VC-8919590Videó funkcióLED világításKép funkcióKamera felbontása: 1600 x 1200 pixel Termékazonosító: 732047 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
USB-s endoszkóp mobiltelefonhoz ø 8 mm hossz: 9,85 m Voltcraft VC-8919590
Videó funkcióLED világítás
Kép funkció
Kamera felbontása: 1600 x 1200 pixel
Látószög 54°
A Voltcraft BS-26 az Android operációs rendszerrel rendelkező számítógéppel vagy okostelefonkal együtt tökéletes a vizuális ellenőrzéshez, hibaelhárításhoz vagy feszültségmentes berendezések és berendezések ellenőrzéséhez. Az endoszkóp egész egyszerűen egy USB csatlakozón keresztül csatlakoztatható. A készülék tetején a színes kamera nehezen hozzáférhető helyzetekben is használható. A dimmelhető 6 LED-es kamerafény gondoskodik az optimális megvilágításról. A vele szállított tartozék feltétekkel (tükör, mágnes és kampó) további feladatok végezhetők el.
Jellemzők:
Automatikus fehéregyensúly
Automatikus megvilágítás
CMOS 1/6 collos kamera érzékelő
2.0 USB interfész
Műszaki adatok:
Endoszkóp jellemzők: Kép funkció,Videó funkció,LED-es világítás · Fényforrás: 6 fehér LED · Fókuszálás: 30 - 60 mm · Hajlítási sugár (max.): 45 mm · Kamera felbontás: 1600 x 1200 Pixel · Környezeti hőmérséklet: -10 ... +50 °C · Látómező: 54 ° · Méret, hossz: 1000 mm · Méret, magasság: 18.6 mm · Méret, szélesség: 9.3 mm · Szonda átmérő: 8 mm · Szondahossz: 9.85 m · Súly: 320 g · Tápellátás: 5 V DC USB-n keresztül
Szállítás tartalma:
Kampó + mágnes + tükörkészlet ,1 db OTG USB adapter kábel
Figyelem:
Csak Android operációs rendszerrel rendelkező számítógéppel vagy OTG képes, Android rendszerű okostelefonnal használható.
USB-C telefon esetén saját márkás USB-C átalakító szükséges.
| Szonda átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Szondahossz | 9.85 m |
| Jellemzők | Kép funkció |
| Jellemzők | Videó funkció |
| Jellemzők | LED-es világítás |
| Kamera felbontás | 1600 x 1200 pixel |
| Fókuszálás | 30 - 60 mm |
| Tápellátás | 5 V DC USB-n keresztül |
| Látómező | 54 ° |
| Fényforrás | 6 fehér LED |
| Hajlítási sugár (max.) | 45 mm |
| Súly | 320 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 1000 x 9.3 x 18.6 mm |
| Hossz | 1000 mm |
| Szélesség | 9.3 mm |
| Magasság | 18.6 mm |
| Gyártói szám | BS-26 |
| Környezeti hőmérséklet | -10 ... +50 °C |
| Termék típus | USB-s endoszkóp |
| Termékazonosító | 732047 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 1783918 |
| Súly | 465 g |
| Vonalkód | 4053199583232 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.