Lakatfogó, AC/DC árammérő CAT III 600 V 1000 A, Voltcraft VC-533
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
VOLTCRAFT VC-533 lakatfogó AC/DCCAT III 600 V AC6000 DigitValódi RMS8 mérési funkció: áram, feszültség, ellenállás, hőmérséklet, kapacitás, frekvencia, folytonosságvizsgálat, diódatesztmérési hely megvilágítássalEgy...
Termékazonosító: 775588
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
CAT III 600 V AC
6000 Digit
Valódi RMS
8 mérési funkció: áram, feszültség, ellenállás, hőmérséklet, kapacitás, frekvencia, folytonosságvizsgálat, diódateszt
mérési hely megvilágítással
Egyen- és váltakozó áramok egyszerű és gyors méréséhez, 1000A-ig.
A multiméterrel ellentétben itt az áramkört a mérésnél nem kell megszakítani. Tökéletesen alkalmas kapcsolószekrényekben lévő gépek szervizeléséhez és nagyobb áramok méréséhez is személy- és teherjárművekben.
Multiméter funkciók
A készülék rendelkezik feszültség-, frekvencia-, hőmérséklet-, kapacitás- és ellenállás mérő funkcióval automatikus méréshatárváltással, valamint diódateszttel, TrueRMS-el és akusztikus folytonosságvizsgálóval. Kiegészítésképpen a készülék érintésmentes feszültségvizsgálatra (NCV) is alkalmas.
Nagy kontrasztú kijelző 6000 számmal és megvilágított vezérlőkkel
Különlegesen jól leolvasható kijelző mindenfajta fényerő esetén. Különösen a nem teljesen megvilágított kapcsolószekrényeknél előnyös ez a modell a hagyományos lakatfogókhoz képest. A kijelző mindig kijelzi a négy számjegyű értékeket 5999-ig (kijelzés 6000-ig) függetlenül attól, hogy a tizedesvessző hol helyezkedik el. Ezenkívül a gombok és a forgó kapcsoló helyzetének legendája világítanak.
Grafikus vonalsor kijelzés
A pulzáló mért értékek különösen jól jelennek meg a sávdiagram kijelzőjén.
Tartsa nyomva a gombot tökéletesen a hüvelykujjával
Ha a kijelző nem olvasható a mérés alatt, akkor a rögzítési gombot használják a mentéshez. Itt ez a gomb ergonomikusan helyezkedik el a hüvelykujj helyzetében. Nem kell először keresni, mint a hagyományos fogók esetében.
Mérési hely megvilágítása
Szükség esetén egy világos LED optikával hozzácsatlakoztatható, amely a munkaterületet közvetlenül a fogó előtt célzottan megvilágítja.
Csúszás ellen védve rakható le.
A VOLTCRAFT VC-533 műszer mindig csúszásgátló érintkezéssel rendelkezik az alatta lévő felülettel szemben. A nemkívánatos elcsúszás olyan felületeken, amelyek nem vízszintesek, elkerülhető a gumizott rész által.
Masszív és jól kezelhető
A beépített lágy gumi védelemmel ellátott 2 komponensű háznak köszönhetően a mérőműszer a kemény bevetéseket is állja. A gumi bevonatú készülék tok nagyon jól foghatóvá teszi a mérőműszert.
Hevederes rendszerekhez előkészítve
Egy standard menet van a házba beépítve, amely csatlakoztatja biztonsági tartókhoz vagy hevederes rendszerekhez. A készülék nagyobb magasságokban végzett munkáknál biztosítható a véletlen leesés ellen.
Hőmérsékletmérés beleértve
A lakatfogó a hőmérsékletmérés funkció ellátásához K-típusú hőelemekkel van felszerelve. A mellékelt levegő-hőmérséklet érzékelő opcionálisan kicserélhető minden VOLTCRAFT K-típusú hőérzékelővel, tömeg, folyadék vagy max. 1000°C-os felület mérésének lehetővé tételére.
Pontos mérési értékek a True RMS valódi effektívérték méréssel
A TrueRMS valódi effektívérték mérés lehetővé teszi az aszimetrikus feszültségek és áramok pontos mérését, amik eltérnek a színuszos alapformától. Aszimmetrikus feszültségek a leggyakrabban olyan teljesítményszabályozóknál fordulnak elő, mint a dimmerek, fordulatszám szabályozók, kapcsolás szabályozók, pulzusos töltők vagy elektromos menetszabályozók a modellezésben stb. A hagyományos középértékes mérőműszerek az ilyen speciális mérési feladatoknál nagyon nagy mérési eltéréseket mutathatnak.
Megbízható mérési eredmények gyári kalibrálással
A minőségbiztosítás keretein belül az összes Voltcraft mérőműszer a gyártása során egy gyári szabvány szerinti kalibráláson esik át. Ez garantálja a jó minőséget és a tolerancia határok betartását, ahogy a használati útmutató műszaki adataiban szerepel. Nem készítenek ekkor tanusítványt.
Jellemzők:
Data Hold (adattartás) funkció · Kikapcsoló automatika · Pulzálási időtartam mérés · Mérési funkciók: áram, feszültség, ellenállás, hőmérséklet, kapacitás, frekvencia, folytonosságvizsgálat, diódateszt · Érintésmentes feszültség ellenőrzés (NCV) · ZERO funkció
Műszaki adatok:
Alappontosság: 0.8 % · Feszültségmérés: AC/DC · Frekvenciatartomány: 50 Hz - 400 Hz · Gyártói szám: VC-533 · Hőmérséklet mérési tartomány: -20 ° C és 1000 ° C között °C · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kijelző (digitek): 6000 · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Méret, hossz: 40 mm · Méret, magasság: 78 mm · Méret, szélesség: 237 mm · Mérési kategória: CAT III 600 V · Mérési tartomány (A/DC max.): 1000 A · Mérési tartomány (A/DC min.): 0.1 A · Mérési tartomány (V/AC max.): 600 V · Mérési tartomány (V/AC min.): 0.001 V · Mérési tartomány (V/DC min.): 0.1 mV · Mérési tartomány (VDC max.): 600 V · Mérési tartomány (ellenállás): 0,1 Ω - 60 MΩ · Mérési tartomány (frekvencia): 0,001 Hz - 10 kHz · Mérési tartomány (kapacitás): 100 pF - 6000 µF · Mérési tartomány, A/AC (max.): 1000 A · Mérési tartomány, A/AC (min.): 0.1 A · Méréstípus: True RMS · Nyitási tartomány lakatfogóhoz: 37 mm · Súly: 328 g · Termék típus: Lakatfogó · Árammérés: AC/DC
Szállítás tartalma:
Lakatfogó, VC-533,Biztonsági mérőzsinórokon,K típusú hőelem levegő érzékelő (-20-től +230°C-ig),K típusú mérő adapter,Védőponyva,3 db mikroelem (AAA típus, 1,5 V),Használati útmutató
| Mérési tartomány (V/DC min.) | 0.1 mV |
|---|---|
| Mérési tartomány (VDC max.) | 600 V |
| Mérési tartomány (V/AC min.) | 0.001 V |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 600 V |
| Mérési tartomány (A/DC min.) | 0.1 A |
| Mérési tartomány (A/DC max.) | 1000 A |
| Mérési tartomány, A/AC (min.) | 0.1 A |
| Mérési tartomány, A/AC (max.) | 1000 A |
| Mérési tartomány (ellenállás) | 0,1 Ω - 60 MΩ |
| Mérési tartomány (kapacitás) | 100 pF - 6000 µF |
| Mérési tartomány (frekvencia) | 0,001 Hz - 10 kHz |
| Hőmérséklet | -20 ° C és 1000 ° C között °C |
| Alappontosság | 0.8 % |
| Méréstípus | True RMS |
| Frekvenciatartomány | 50 Hz - 400 Hz |
| Magasság | 78 mm |
| Szélesség | 237 mm |
| Hossz | 40 mm |
| Súly | 328 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Feszültségmérés | AC/DC |
| Árammérés | AC/DC |
| Gyártói szám | VC-533 |
| Kijelző | digitális |
| Kijelző (digitek) | 6000 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 237 x 78 mm |
| Nyitási tartomány lakatfogóhoz | 37 mm |
| Termék típus | Lakatfogó |
| Termékazonosító | 775588 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 1693354 |
| Súly | 585 g |
| Vonalkód | 4053199547487 |
6 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










































Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.