Vogt Verbindungstechnik 3922S Kerek dugó 4 mm² 6 mm² Tű átmérő: 5 mm Részlegesen szigetelt Sárga 1 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 3922S Kerek dugó 4 mm² 6 mm² Tű átmérő: 5 mm Részlegesen szigetelt Sárga 1 db
Termékazonosító: 871785
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 45 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
45 Ft
| Q (min.) | 4 mm² |
|---|---|
| Keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Max. AWG | 10 |
| AWG min. | 12 |
| Tű átmérő | 5 mm |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Szín | Sárga |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Tartalom | 1 db |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Gyártói szám | 3922S |
| Gyártói szám | 3922S |
| Keresztmetszet tartomány | 4 - 6 mm² |
| Csatlakozó | - |
| Hőmérséklettartomány | -10 - +75 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 871785 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 736673 |
| Súly | 1 g |
| Vonalkód | 2050000241475 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.