Vogt Verbindungstechnik 382508.68 Dugaszoló nyelv Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 100 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 382508.68 Dugaszoló nyelv Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés nélkül Fémes 100 db
Termékazonosító: 871733
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Lyuk Ø | 1.4 mm |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 382508.68 |
| Gyártói szám | 382508.68 |
| Tartalom | 100 db |
| Dugó méret | 4.8 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 4.8 mm |
| Csatlakozóhossz | 6.4 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Pólusszám | 2 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Dugaszoló nyelv |
| Termékazonosító | 871733 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 736079 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4016138669893 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.