Vogt Verbindungstechnik 3959sh Laposérintkezős dugó Zsugorcsővel Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Piros 1 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 3959sh Laposérintkezős dugó Zsugorcsővel Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Piros 1 db
Termékazonosító: 871710
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 305 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
305 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 3959sh |
| Gyártói szám | 3959sh |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Jellemzők | Zsugorcsővel |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Szigetelőanyag | PE |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 22 - 18 |
| Hőmérséklettartomány | -10 - +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 871710 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 735905 |
| Súly | 1.65 g |
| Vonalkód | 2050001111340 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.