Vogt Verbindungstechnik 3800h05.60 Csúszósarus hüvely Rázkódásálló Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül Sárgaréz 1 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 3800h05.60 Csúszósarus hüvely Rázkódásálló Dugasz szélesség: 4.8 mm Dugaszolási vastagság: 0.5 mm 180 ° Szigetelés nélkül Sárgaréz 1 db
Termékazonosító: 850426
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 50 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
50 Ft
| Szín | Sárgaréz |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 4.8 x 0.5 mm |
| Jellemzők | Rázkódásálló |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 3800h05.60 |
| Gyártói szám | 3800h05.60 |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.5 mm |
| Dugasz szélesség | 4.8 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 850426 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 1300918 |
| Súly | 0.36 g |
| Vonalkód | 2050002872769 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.