Laposérintkezős dugó, szigetelt 6.3X0.8mm 1.5-2.5
Gyártó: Vogt Verbindungs
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Laposérintkezős dugók, szigetelt Kék x 1.5 mm²2.5 mm²Műszaki adatok: Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Laposérintkezős dugó · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyár...
Termékazonosító: 46281
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 125 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
125 Ft
Kék
x 1.5 mm²
2.5 mm²
Műszaki adatok:
Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Laposérintkezős dugó · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyártói szám: 3911 · Keresztmetszet (max.): 2.5 mm² · Q (min.): 1.5 mm² · Szigetelés: Részlegesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Kék · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: (Form A DIN 46245 UL-No. E235796) · Védőtasak: Igen · Érintkezőanyag: sárgaréz ónozva
| Szín | Kék |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 3911 |
| Gyártói szám | 3911 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.50 - 2.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Részben szigetelt PVC |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Anyag | Sárgaréz, ónozott |
| Kivitel | 6,3 x 0,8 mm |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Típus | Dugó |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Keresztmetszet | 1,5 - 2,5 mm² |
| Csatlakozó | - |
| RoHS konform | Igen |
| Támasztóhüvely | Igen |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 46281 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungs |
| Cikkszám | 737227 |
| Súly | 0.98 g |
| Vonalkód | 2050000243646 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.