Lapos csúszósaru hüvely 2,8 x 0,8 mm 90°, szigeteletlen, fém, Vogt Verbindungstechnik 3765W.60
Gyártó: Vogt Verbindungs
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Laposérintkező hüvely, szigeteletlenDIN 46346, A forma 6,3 mm-hezMűszaki adatok: ATT.FX.PLUG_SIZE: 2.8 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 90 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 2.8 mm · Dugaszolási vasta...
Termékazonosító: 46218
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 45 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
45 Ft
DIN 46346, A forma 6,3 mm-hez
Műszaki adatok:
ATT.FX.PLUG_SIZE: 2.8 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 90 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 2.8 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyártói szám: 3765W.60 · Keresztmetszet (max.): 1 mm² · Keresztmetszet tartomány: 0.50 - 1 mm² · Q (min.): 0.50 mm² · Szigetelés: Szigetelés nélkül · Szín: Fémes · Tartalom: 1 db · Érintkezőanyag: sárgaréz
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 2.8 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 3765W.60 |
| Gyártói szám | 3765W.60 |
| Anyag | Sárgaréz, csupasz |
| Kivitel | 2,8 x 0,8 mm |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 2.8 mm |
| Csatlakozási szög | 90 ° |
| Keresztmetszet | 0,5 - 1,0 mm² |
| Csatlakozó | - |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 46218 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungs |
| Cikkszám | 737012 |
| Súly | 0.22 g |
| Vonalkód | 2050000242427 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.