Lapos csúszósaru hüvely 6,3 x 0,8 mm 90°, szigeteletlen, fém, Vogt Verbindungstechnik 38373C.60
Gyártó: Vogt Verbindungs
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lapos dugaszolóhüvely szigeteletlenDIN 46346, A forma 6,3 mm-hezMűszaki adatok: ATT.FX.PLUG_SIZE: 6.3 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 90 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási vastag...
Termékazonosító: 46199
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
75 Ft
DIN 46346, A forma 6,3 mm-hez
Műszaki adatok:
ATT.FX.PLUG_SIZE: 6.3 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 90 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyártói szám: 38373C.60 · Keresztmetszet (max.): 2.50 mm² · Keresztmetszet tartomány: 1.50 - 2.50 mm² · Q (min.): 1.50 mm² · Szigetelés: Szigetelés nélkül · Szín: Fémes · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: DIN 46346, A forma 6,3 mm-hez · Érintkezőanyag: sárgaréz
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.50 - 2.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 38373C.60 |
| Gyártói szám | 38373C.60 |
| Anyag | Sárgaréz, csupasz |
| Kivitel | 6,3 x 0,8 mm |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Csatlakozási szög | 90 ° |
| Keresztmetszet | 1,5 - 2,5 mm² |
| Csatlakozó | - |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 46199 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungs |
| Cikkszám | 736973 |
| Súly | 0.74 g |
| Vonalkód | 2050000242151 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




A termékek épségben megérkeztek.Az eladót ajánlom minden kedves vaterásnak!
qwertzu44 –
Gyors,pontos,megbizhato vateras.
KOJAK123_a –