Lapos csúszósaru hüvely 6,3 x 0,8 mm, szigeteletlen, fém, Vogt Verbindungstechnik 3833.60
Gyártó: Vogt Verbindungs
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Laposérintkezős hüvelyek, szigetelés nélkülDIN 46247/1Műszaki adatok: ATT.FX.PLUG_SIZE: 6.3 x 0.8 mm · AWG min.: 18 · Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási...
Termékazonosító: 46173
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 50
35 Ft
DIN 46247/1
Műszaki adatok:
ATT.FX.PLUG_SIZE: 6.3 x 0.8 mm · AWG min.: 18 · Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 6.3 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyártói szám: 3833.60 · Keresztmetszet (max.): 2.50 mm² · Keresztmetszet tartomány: 1.50 - 2.50 mm² · Max. AWG: 14 · Q (min.): 1.50 mm² · Szigetelés: Szigetelés nélkül · Szín: Fémes · Tartalom: 1 db · Védőtasak: Nem · Érintkezőanyag: sárgaréz
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.50 - 2.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 3833.60 |
| Gyártói szám | 3833.60 |
| Anyag | Sárgaréz |
| Kivitel | 6,3 x 0,8 mm |
| Max. AWG | 14 |
| AWG min. | 18 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Keresztmetszet | 1,5 - 2,5 mm² |
| Csatlakozó | - |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 46173 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungs |
| Cikkszám | 736924 |
| Súly | 0.74 g |
| Vonalkód | 2050000241802 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.