Lapos csúszósaru hüvely 4,8 x 0,8 mm, szigetelt, piros, Vogt Verbindungstechnik 396108S
Gyártó: Vogt Verbindungs
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csúszósarus hüvelyek, szigetelt Piros x 0.50 mm²1 mm²Műszaki adatok: ATT.FX.PLUG_SIZE: 4.8 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 4.8 mm · Dugas...
Termékazonosító: 44715
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
75 Ft
Piros
x 0.50 mm²
1 mm²
Műszaki adatok:
ATT.FX.PLUG_SIZE: 4.8 x 0.8 mm · Csatlakozási szög: 180 ° · Csatlakozó típus: Csúszósarus hüvely · Dugasz szélesség: 4.8 mm · Dugaszolási vastagság: 0.8 mm · Gyártói szám: 396108S · Keresztmetszet (max.): 1 mm² · Keresztmetszet tartomány: 0.50 - 1 mm² · Q (min.): 0.50 mm² · Szigetelés: Teljesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Piros · Tartalom: 1 db · Típus: Hüvely · Védőtasak: Nem · Érintkezőanyag: sárgaréz ónozva
| Szín | Piros |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Típus | Hüvely |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 0.50 - 1 mm² |
| Dugó méret | 4.8 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Szigetelt PVC |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Gyártói szám | 396108S |
| Gyártói szám | 396108S |
| Anyag | Sárgaréz ónozva |
| Kivitel | 4,8 x 0,8 mm |
| Keresztmetszet (max.) | 1 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 4.8 mm |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Keresztmetszet | 0,5 - 1,0 mm² |
| Csatlakozó | - |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 44715 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungs |
| Cikkszám | 732370 |
| Súly | 0.68 g |
| Vonalkód | 2050000237171 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.