Viessmann Modelltechnik 4560 Univerzális meghajtás 14 V, 24 V DC/AC
Gyártó: Viessmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Viessmann Modelltechnik 4560 Univerzális meghajtás 14 V, 24 V DC/AC
Termékazonosító: 949507
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Megépítési méret | univerzális |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 14 V |
| Üzemi feszültség | 24 V DC/AC |
| Útbeállítás | 10 mm |
| Termék típus | Univerzális meghajtás |
| Termékazonosító | 949507 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Viessmann |
| Cikkszám | 1231475 |
| Súly | 66 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.