Victorinox rögzítő lánc multifunkciós zsebkéshez
Gyártó: Victorinox
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Páncéllánc 40 cm, többfunkciós szerszámokhoz2 db karabiner kampó többfunkciós szerszámohoz vagy zsebkésekhezJellemzők: Kerek, 2 db karabinerrel · Nikkelezett · Minőségi kidolgozás.Műszaki adatok: Méret, hossz: 400 mm · További műszaki adatok: Méret: ...
Termékazonosító: 53025
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
2 db karabiner kampó többfunkciós szerszámohoz vagy zsebkésekhez
Jellemzők:
Kerek, 2 db karabinerrel · Nikkelezett · Minőségi kidolgozás.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 400 mm · További műszaki adatok: Méret: Ø 1,5 mm
| Hossz | 40 cm |
|---|---|
| Súly | 37.5 g |
| Átmérő | 1.5 mm |
| Magasság | 0.7 cm |
| Anyag | Nemesacél |
| Termék típus | Zsebkés lánc |
| Termékazonosító | 53025 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Victorinox |
| Cikkszám | 829282 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 7611160401687 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Köszönöm, minden rendben volt.
NagyHoHo –
Korrekt és gyors Partner! Ajánlom!
trokarjack –
Ajánlom mindenkinek!+++++
Tengeribreki –
Minden rendben zajlott!
meecroba –