Öntapadós kábelrögzítő, fekete, TRU COMPONENTS 1593031 TC-4JR-S203
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rögzítő bilincs, öntapadó Fekete Rögzítő foglalat öntapadó Köteg átmérő tartomány5.50 mm (max) Maradó, könnyen újranyitható rögzítőbilincs jó minőségű ragasztósz...
Termékazonosító: 444987
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
75 Ft
Fekete
Rögzítő foglalat
öntapadó
Köteg átmérő tartomány5.50 mm (max)
Maradó, könnyen újranyitható rögzítőbilincs jó minőségű ragasztószalaggal. Minden olyan helyen alkalmazandó, ahol a csavaros rögzítés nem praktikus. A bilincs még egy szerelőnyílással is el van látva.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6.6 · Gyártói szám: TC-4JR-S203 · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Köteg átmérő (max.): 5.50 mm · Köteg átmérő tartomány: 5.50 mm (max) · Méret, hossz: 25.8 mm · Méret, magasság: 12.2 mm · Méret, szélesség: 13.4 mm · RoHS konform: Igen · Rögzítés módja: öntapadó · Szerelési átmérő (max.): 5.50 mm · Szerelési átmérő (min.): 5.50 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Típus (kategória): Rögzítő foglalat
| Rögzítés módja | öntapadó |
|---|---|
| Köteg átmérő tartomány | 5.50 mm (max) |
| Köteg átmérő (max.) | 5.50 mm |
| Anyag | Poliamid 6.6 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Szerelési átmérő (min.) | 5.50 mm |
| Szerelési átmérő (max.) | 5.50 mm |
| Szín | Fekete |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 12.2 mm |
| Hossz | 25.8 mm |
| Szélesség | 13.4 mm |
| Gyártói szám | 1593031 |
| Gyártói szám | TC-4JR-S203 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Rögzítő foglalat |
| Termékazonosító | 444987 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1593031 |
| Súly | 1.5 g |
| Vonalkód | 2050004980493 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.