Felpattintható zavarszűrő ferrit 150 Ω, kábel Ø max. 7 mm, TRU Components TC-KFR70
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Felpattintható zavarszűrő ferrit 150 Ω, kábel Ø max. 7 mm, TRU Components TC-KFR70Felpattintható zavarszűrő ferrit 150 Ω, kábel Ø max. 7 mm, TRU Components TC-KFR7017 x 15,5 mmMűszaki adatok: Gyártói szín: Fekete...
Termékazonosító: 397087
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 255 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
255 Ft
Felpattintható zavarszűrő ferrit 150 Ω, kábel Ø max. 7 mm, TRU Components TC-KFR70
17 x 15,5 mmMűszaki adatok:
Gyártói szín: Fekete · Impedancia 100 MHz-nél: 150 Ω · Impedancia 25 MHz-nél: 70 Ω · Kivitel (általános): kibontakozik · Kábel Ø (max.): 7 mm · Méret, hossz: 30.5 mm · Méret, magasság: 15.5 mm · További műszaki adatok: Anyag: RF75 · Átmérő: 17 mm
| Kivitel | kibontakozik |
|---|---|
| Kábel Ø (max.) | 7 mm |
| Impedancia 25 MHz-nél | 70 Ω |
| Impedancia 100 MHz-nél | 150 Ω |
| Hossz | 30.5 mm |
| Magasság | 15.5 mm |
| Átmérő | 17 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x Ma) 17 mm x 15.5 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 7 mm (max) |
| Gyártói szám | TC-KFR70 |
| Termék típus | Ferrit chip |
| Termékazonosító | 397087 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1589535 |
| Súly | 12 g |
| Vonalkód | 2050004970012 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.