Felpattintható zavarszűrő ferrit 200 Ω, kábel Ø max. 6,5 mm, 32,5 x 17,5 x 19,5 mm, TRU COMPONENTS TC-KFR65
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ferritMűszaki adatok: Gyártói szám: TC-KFR65 · Impedancia 100 MHz-nél: 200 Ω · Impedancia 25 MHz-nél: 120 Ω · Kivitel: kibontakozik · Kábel átmérő tartomány: 6.5 mm (max) · Kábel Ø (max.): 6.5 mm · Méret, hossz: 32.5 mm · Méret, ma...
Termékazonosító: 397086
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 555 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
555 Ft
Műszaki adatok:
Gyártói szám: TC-KFR65 · Impedancia 100 MHz-nél: 200 Ω · Impedancia 25 MHz-nél: 120 Ω · Kivitel: kibontakozik · Kábel átmérő tartomány: 6.5 mm (max) · Kábel Ø (max.): 6.5 mm · Méret, hossz: 32.5 mm · Méret, magasság: 19.5 mm · Méret, szélesség: 17.5 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Termék típus: Hajtható ferrit · További műszaki adatok: Anyag: RF75
| Kivitel | kibontakozik |
|---|---|
| Kábel Ø (max.) | 6.5 mm |
| Impedancia 25 MHz-nél | 120 Ω |
| Impedancia 100 MHz-nél | 200 Ω |
| Hossz | 32.5 mm |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Magasság | 19.5 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 32.5 x 17.5 x 19.5 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 6.5 mm (max) |
| Gyártói szám | TC-KFR65 |
| Termék típus | Hajtható ferrit |
| Termékazonosító | 397086 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1589461 |
| Súly | 29 g |
| Vonalkód | 2050004969276 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.