Felpattintható zavarszűrő ferrit 120 Ω, kábel Ø max. 5 mm, 13 x 12,5 mm, TRU COMPONENTS TC-KFR50
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
ferritMűszaki adatok: Gyártói szám: TC-KFR50 · Impedancia 100 MHz-nél: 120 Ω · Impedancia 25 MHz-nél: 60 Ω · Kivitel: kibontakozik · Kábel átmérő tartomány: 5 mm (max) · Kábel Ø (max.): 5 mm · Méret, hossz: 25.2 mm · Méret, magassá...
Termékazonosító: 397085
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 235 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
235 Ft
Műszaki adatok:
Gyártói szám: TC-KFR50 · Impedancia 100 MHz-nél: 120 Ω · Impedancia 25 MHz-nél: 60 Ω · Kivitel: kibontakozik · Kábel átmérő tartomány: 5 mm (max) · Kábel Ø (max.): 5 mm · Méret, hossz: 25.2 mm · Méret, magasság: 12.5 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Termék típus: Hajtható ferrit · További műszaki adatok: Anyag: RF75 · Átmérő: 13 mm
| Kivitel | kibontakozik |
|---|---|
| Kábel Ø (max.) | 5 mm |
| Impedancia 25 MHz-nél | 60 Ω |
| Impedancia 100 MHz-nél | 120 Ω |
| Hossz | 25.2 mm |
| Magasság | 12.5 mm |
| Átmérő | 13 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x Ma) 13 mm x 12.5 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 5 mm (max) |
| Gyártói szám | TC-KFR50 |
| Termék típus | Hajtható ferrit |
| Termékazonosító | 397085 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1589460 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050004969269 |
6 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–
késik a rendelésem, nem ajánlom
–