Billenőkapcsoló, Tru Componets
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS 1588083 Billenőkapcsoló TC-R13-278A-02 250 V/AC 10 A 2 x KI/BE Reteszelő 1 db BillenőkapcsolóTechnical specifications: Beépítési mélység: 21.6 mm ·...
Termékazonosító: 401077
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
475 Ft
TRU COMPONENTS
1588083
Billenőkapcsoló
TC-R13-278A-02
250 V/AC
10 A
2 x KI/BE
Reteszelő
1 db
Billenőkapcsoló
Technical specifications:
Beépítési mélység: 21.6 mm · Előlap kivágás: 23 x 11.6 mm · Előlap vastagság: max. 3 A mm · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 2 x KI/BE · Max. kapcsolási áram: 10 A · Méret, hossz: 25 mm · Méret, magasság: 6.5 mm · Méret, szélesség: 15 mm · Világítás típus: Nincs
Note:
A kapcsoló állás leírásoknál a zárójeles értékek a nyomó funkciót jelentik.
| Világítás típus | Nincs |
|---|---|
| Hossz | 25 mm |
| Szélesség | 15 mm |
| Magasság | 6.5 mm |
| Beépítési mélység | 21.6 mm |
| Előlap vastagság | legfeljebb 3,0 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25 x 15 x 6.5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Előlap kivágás | 23 x 11.6 mm |
| Gyártói szám | TC-R13-278A-02 |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 401077 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1588083 |
| Súly | 3.5 g |
| Vonalkód | 2050004959710 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.