Biztosíték tartó R3-54B, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műszaki adatok: Alkalmas: Finombiztosíték 5 x 20 mm · Biztosíték típus: Biztosíték tartó · Biztosítékok száma: 1 · Csatlakozó: 2,8 mm-es laposérintkezős dugó · Gyártói szám: TC-R3-54B · Névleges feszültség: 250 V/AC · Névleges áram: 6.3 A...
Termékazonosító: 400974
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 765 Ft/db)
765 Ft
Alkalmas: Finombiztosíték 5 x 20 mm · Biztosíték típus: Biztosíték tartó · Biztosítékok száma: 1 · Csatlakozó: 2,8 mm-es laposérintkezős dugó · Gyártói szám: TC-R3-54B · Névleges feszültség: 250 V/AC · Névleges áram: 6.3 A · RoHS konform: Igen · Szerelési mód: Felszerelhető · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 6.3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6.3 A |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó | 2,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kivitel | Felszerelhető |
| Alkalmas | Finombiztosíték 5 x 20 mm |
| Biztosítékok száma | 1 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | TC-R3-54B |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Biztosíték tartó |
| Termékazonosító | 400974 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1588080 |
| Súly | 4.7 g |
| Vonalkód | 2050004959680 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.