Billenőkapcsoló R13-270D-02, Tru Componets
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Billenőkapcsoló 250 V/AC 6 AMűszaki adatok: Anyag: Poliamid · Beépítési átmérő: 15.2 mm · Csatlakozó: 4,8 mm-es laposérintkezős dugó · Felirat/motívum: I/0/II · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Gyártói szám: TC-R13-270D-0...
Termékazonosító: 401488
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 545 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
545 Ft
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid · Beépítési átmérő: 15.2 mm · Csatlakozó: 4,8 mm-es laposérintkezős dugó · Felirat/motívum: I/0/II · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Gyártói szám: TC-R13-270D-02 · Ház/gomb szín: Fekete · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/KI/BE · Max. kapcsolási áram: 6 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Típus: Billenőkapcsoló · Világítás típus: Nincs · Átmérő: 18 mm
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy nyomógomb funkcióról van szó.
| Ház/gomb szín | Fekete |
|---|---|
| Funkciók | Reteszelő |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x BE/KI/BE |
| Felirat/motívum | I/0/II |
| Anyag | Poliamid |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Beépítési átmérő | 15.2 mm |
| Előlap vastagság | 2 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø) 18 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Átmérő | 18 mm |
| Gyártói szám | TC-R13-270D-02 |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 401488 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1588071 |
| Súly | 3.3 g |
| Vonalkód | 2050004959598 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.