Banándugó lengő alj, egyenes Tű átmérő: 4 mm Piros TRU COMPONENTS TC-R8-107
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csatlakozóaljzatok4 mmMűszaki adatok: Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Labor csatlakozóaljzat · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, egyenes · Gyártói szám: 1587968 · Max. keresztmetszet, hajlékony: 2.5 mm² · Névleges á...
Termékazonosító: 403909
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 505 Ft/db)
505 Ft
4 mm
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Labor csatlakozóaljzat · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, egyenes · Gyártói szám: 1587968 · Max. keresztmetszet, hajlékony: 2.5 mm² · Névleges áram: 10 A · RoHS konform: Igen · Szigetelés: Teljesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Piros · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 4 mm · Érintkezőanyag: sárgaréz nikkelezve
| Névleges áram | 10 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Gyártói szám | 1587968 |
| Gyártói szám | TC-R8-107 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Piros |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 2.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Alj, egyenes |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Hőmérséklettartomány | -20 - +80 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Labor csatlakozóaljzat |
| Termékazonosító | 403909 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1587968 |
| Súly | 5.9 g |
| Vonalkód | 2050004958560 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.