Biztosíték multiméterhez, Tru Components 6,3 x 32 mm, 500 mA 100
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műszaki adatok: Biztosíték felépítés: Kerámiacső oltóanyaggal · Biztosíték típus: Multiméter biztosíték · Gyártói szám: TC-632414 · Kikapcsolás: 30 kA · Kioldási karakterisztika: Szupergyors -FF- · Méret, hossz: 32 mm · Névleges feszültség...
Termékazonosító: 401107
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
Biztosíték felépítés: Kerámiacső oltóanyaggal · Biztosíték típus: Multiméter biztosíték · Gyártói szám: TC-632414 · Kikapcsolás: 30 kA · Kioldási karakterisztika: Szupergyors -FF- · Méret, hossz: 32 mm · Névleges feszültség: 1000 V · Névleges áram: 0.5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Átmérő: 6.3 mm
| Névleges feszültség | 1000 V |
|---|---|
| Névleges áram | 0.5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 500 mA |
| Kikapcsolás | 30 kA |
| Kioldási karakterisztika | Szupergyors -FF- |
| Biztosíték felépítés | Kerámiacső oltóanyaggal |
| Hossz | 32 mm |
| Átmérő | 6.3 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 6.3 mm x 32 mm |
| Gyártói szám | TC-632414 |
| Termék típus | Multiméter biztosíték |
| Termékazonosító | 401107 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1576699 |
| Súly | 2.8 g |
| Vonalkód | 2050004897821 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.