Peltier elem, 15,4 V/DC 6 A 51,4 W 40 x 40 x 3,6 mm, TRU COMPONENTS TEC1-127060
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Peltier modul TEC1 sorozatStandard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.Műszaki adatok: Fűtőelem típus: Pelt...
Termékazonosító: 446375
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 090 Ft/db)
5 090 Ft
Standard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.
Műszaki adatok:
Fűtőelem típus: Peltier elem · Hőmérséklet különbség (max.): 67 °C · Hőteljesítmény (max.): 51.4 W · Méret, hossz: 40 mm · Méret, magasság: 3.6 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Névleges feszültség: 15.4 V/DC · RoHS konform: Igen · Típus: TEC1-127060 · Áram (max.): 6 A
| Típus | TEC1-127060 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 15.4 V/DC |
| Áram (max.) | 6 A |
| Hőteljesítmény (max.) | 51.4 W |
| Hőmérséklet különbség (max.) | 67 °C |
| Hossz | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 3.6 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 40 x 3.6 mm |
| Termék típus | Peltier elem |
| Termékazonosító | 446375 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1572741 |
| Súly | 23 g |
| Vonalkód | 4016139282428 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.