Dugaszolható próbapanel, Tru Components 0165-40-1-3301B
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Dugaszolós panel 0165-40-1Műszaki adatok: Gyártói szám: 0165-40-1-3301B · Méret, hossz: 114.3 mm · Méret, magasság: 8.4 mm · Méret, szélesség: 186.2 mm · Pólusok száma: 610 · Tartalom: 1 db · Típus: Dugaszolható panel...
Termékazonosító: 438837
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 0165-40-1-3301B · Méret, hossz: 114.3 mm · Méret, magasság: 8.4 mm · Méret, szélesség: 186.2 mm · Pólusok száma: 610 · Tartalom: 1 db · Típus: Dugaszolható panel
| Pólusok száma | 610 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 114.3 x 186.2 x 8.4 mm |
| Hossz | 114.3 mm |
| Szélesség | 186.2 mm |
| Magasság | 8.4 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 0165-40-1-3301B |
| Termék típus | Dugaszolható panel |
| Termékazonosító | 438837 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1572582 |
| Súly | 201 g |
| Vonalkód | 4016139280837 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.