DC tápdugó 2,5 mm, csavaros csatlakozás, TRU COMPONENTS
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hálózati adapter összekötő csavaros csatlakozóval5.5 mm2,5 mmMűszaki adatok: AWG: 26 - 12 · Belső Ø: 2.5 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: D...
Termékazonosító: 451872
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
5.5 mm
2,5 mm
Műszaki adatok:
AWG: 26 - 12 · Belső Ø: 2.5 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: DC-13M · Hőmérséklettartomány: -40 ... +105 °C · Külső Ø: 5.5 mm · Méret, hossz: 38.3 mm · Méret, magasság: 13 mm · Méret, szélesség: 14 mm · Névleges feszültség: 12 V/DC · Névleges áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 735912 |
| Gyártói szám | DC-13M |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 13 mm |
| Hossz | 38.3 mm |
| Szélesség | 14 mm |
| Belső Ø | 2.5 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| AWG | 26 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | -40 ... +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 451872 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1572162 |
| Súly | 10.8 g |
| Vonalkód | 4016139276632 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.