Kisérleti nyákpanel 79,1 x 51,1 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Kísérletező panel Keménypapír ( x ) 80 mm x 52 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db 80 x 52 mm-es kísérleti tábla, összesen 483 lyukkalKenyérvágódeszka áramkör fejlesztéséhez.Ez a szöveg gépi fordítássa...
Termékazonosító: 406296
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 535 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
535 Ft
80 x 52 mm-es kísérleti tábla, összesen 483 lyukkal
Kenyérvágódeszka áramkör fejlesztéséhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Kivitel: a 15 70 653 rendelési számú termékhez · Méret, hossz: 80 mm · Méret, szélesség: 52 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Kivitel | a 15 70 653 rendelési számú termékhez |
| Anyag | Keménypapír |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 80 mm x 52 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1571987 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kísérletező panel |
| Termékazonosító | 406296 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571987 |
| Súly | 7 g |
| Vonalkód | 2050004889628 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.