Csavarozható műszerláb, fekete, kerek Ø 20 x 7,5 mm, TRU COMPONENTS
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csavarozható műszerláb, fekete, kerek Ø 20 x 7,5 mm, TRU COMPONENTSCsavarral rögzíthető műszerlábakABS műanyagból, nagyon lágy, csúszásbiztos felülettel. Kopásálló, eltoláskor nem hagy nyomot. Csavarral rögzíthető.Műszaki a...
Termékazonosító: 412962
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 695 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
695 Ft
Csavarral rögzíthető műszerlábak
ABS műanyagból, nagyon lágy, csúszásbiztos felülettel. Kopásálló, eltoláskor nem hagy nyomot. Csavarral rögzíthető.
Műszaki adatok:
Anyag: ABS · Gyártói szín: Fekete · Méret, magasság: 7.5 mm · További műszaki adatok: Belső átmérő: 4 mm · Átmérő: 20 mm
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magasság | 7.5 mm |
| Átmérő | 20 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 7.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 1571793 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Rácsavarozható puffer |
| Termékazonosító | 412962 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571793 |
| Súly | 1.2 g |
| Vonalkód | 2050004888867 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.