Peltier elem, 40x40x3.9 mm, Tru Components TEC1-127050
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Peltier modul TEC1 sorozatStandard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.Műszaki adatok: Fűtőelem típus: Pelt...
Termékazonosító: 416432
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 390 Ft/db)
6 390 Ft
Standard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.
Műszaki adatok:
Fűtőelem típus: Peltier elem · Hőmérséklet különbség (max.): 67 °C · Hőteljesítmény (max.): 44.7 W · Méret, hossz: 40 mm · Méret, magasság: 3.9 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Névleges feszültség: 15.4 V/DC · Áram (max.): 5 A
| Típus | TEC1-127050 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 15.4 V/DC |
| Áram (max.) | 5 A |
| Hőteljesítmény (max.) | 44.7 W |
| Hőmérséklet különbség (max.) | 67 °C |
| Hossz | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 3.9 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 40 x 3.9 mm |
| Termék típus | Peltier elem |
| Termékazonosító | 416432 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571721 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4016139272269 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.