DC tápdugó 2,1 x 5,5 mm, csavaros bekötés, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hálózati adapter összekötő csavaros csatlakozóval 5.5 mm 2.1 mm Műszaki adatok: AWG: 28 - 12 · Belső Ø: 2.1 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus:...
Termékazonosító: 404213
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
5.5 mm
2.1 mm
Műszaki adatok:
AWG: 28 - 12 · Belső Ø: 2.1 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: DC12-M · Hőmérséklettartomány: -40 - +105 °C °C · Külső Ø: 5.5 mm · Méret, hossz: 40.7 mm · Méret, magasság: 15.4 mm · Méret, szélesség: 18.2 mm · Névleges feszültség: 12 V/DC · Névleges áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 716347 |
| Gyártói szám | DC12-M |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 15.4 mm |
| Hossz | 40.7 mm |
| Szélesség | 18.2 mm |
| Belső Ø | 2.1 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| AWG | 28 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 404213 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571457 |
| Súly | 13.3 g |
| Vonalkód | 4016139269641 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.