Mágneskapcsoló, Tru Components KJD17B-16
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS 701381 KJD17B-16 Mágneses kapcsoló 250 V/AC 18 A 1 x KI/BE Reteszelő ( x ) 74 mm x 40.89 mm 1 db Elektromágneses kapcsolóTechnical specification...
Termékazonosító: 401065
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
TRU COMPONENTS
701381
KJD17B-16
Mágneses kapcsoló
250 V/AC
18 A
1 x KI/BE
Reteszelő
( x ) 74 mm x 40.89 mm
1 db
Elektromágneses kapcsoló
Technical specifications:
Anyag: Műanyag · Csatlakozó: 6,3 mm-es laposérintkezős dugó · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Ház/gomb szín: Piros,Sárga · Hőmérséklet (max.): +55 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x KI/BE · Max. kapcsolási áram: 18 A · Méret, hossz: 74 mm · Méret, szélesség: 40.89 mm · Világítás típus: Nincs
Note:
A kapcsoló állás leírásoknál a zárójeles értékek a nyomó funkciót jelentik.
| Ház/gomb szín | Piros |
|---|---|
| Ház/gomb szín | Sárga |
| Funkciók | Reteszelő |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x KI/BE |
| Anyag | Műanyag |
| Csatlakozó | 6,3 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 18 A |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +55 °C |
| Hossz | 74 mm |
| Szélesség | 40.89 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 74 mm x 40.89 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | KJD17B-16 |
| Termék típus | Mágneses kapcsoló |
| Termékazonosító | 401065 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571395 |
| Súly | 113 g |
| Vonalkód | 2050004887396 |
2 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




A megkapott termék nem működött, de gyorsan intézkedtek cseréjéről.
B.I. –