Kisérleti nyáklap 100 x 160 mm, forrasztócsík raszterrel, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Euro panel, 100 x 160 mmMűszaki adatok: Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527453 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · RoH...
Termékazonosító: 405890
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
Műszaki adatok:
Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527453 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Típus: Euro panel · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Anyag | Keménypapír |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SU527453 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Euro panel |
| Termékazonosító | 405890 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571335 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 4016139268422 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.