Epoxi nyáklap 160 x 100 mm, forrasztócsík raszterrel, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Epoxi panel forrasztó csík raszterrel(H x Szé) 160 mm x 100 mmMűszaki adatok: Anyag: Epoxi · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527427 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélessé...
Termékazonosító: 405888
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
(H x Szé) 160 mm x 100 mm
Műszaki adatok:
Anyag: Epoxi · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527427 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Típus: Euro panel · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Kivitel | Forrasztó csík raszterrel |
| Anyag | Epoxi |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SU527427 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Euro panel |
| Termékazonosító | 405888 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571334 |
| Súly | 48 g |
| Vonalkód | 4016139268415 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.