Kisfeszültségű táp aljzat 4,2 x 1,1 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, vízszintes 4.2 mm 1.1 mm 1 db Beépíthető hálózati adapter csatlakozó, panelre szerelhető4.2 mm1,1 mmKapcsolóérintkezős nyomtatott áramköri aljzatEz a szöv...
Termékazonosító: 417002
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 465 Ft/db)
465 Ft
Beépíthető hálózati adapter csatlakozó, panelre szerelhető
4.2 mm
1,1 mm
Kapcsolóérintkezős nyomtatott áramköri aljzat
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Belső Ø: 4.2 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, vízszintes · Névleges feszültség: 34 V · Névleges áram: 3 A · Tű átmérő: 1.1 mm
| Névleges áram | 3 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Gyártói szám | 733989 |
| Gyártói szám | 733989 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 4.2 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 34 V |
| Tű átmérő | 1.1 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 417002 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1571231 |
| Súly | 0.6 g |
| Vonalkód | 2050004886962 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.