DC tápdugó 3,5 x 1,3 mm, csavaros bekötés, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Tápegység csatlakozó rugóerős csatlakozóval 3.5 mm 1.3 mm Műszaki adatok: AWG: 26 - 12 · Belső Ø: 1.3 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfe...
Termékazonosító: 407552
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
3.5 mm
1.3 mm
Műszaki adatok:
AWG: 26 - 12 · Belső Ø: 1.3 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: LT-DC3.5M · Hőmérséklettartomány: -40 - +105 °C °C · Külső Ø: 3.5 mm · Névleges feszültség: 12 V/DC · Névleges áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 548166 |
| Gyártói szám | LT-DC3.5M |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 1.3 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 3.5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| AWG | 26 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | -40 ... +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 407552 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570946 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 4016139264530 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.