TRU COMPONENTS Fordulatszám- és teljesítmény szabályozó 1570778 230 V/AC 15 A 200 W
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Fordulatszám- és teljesítmény szabályozó 230 V/AC 15 A 200 W 1 dbTriac sebesség és teljesítményszabályozóBeállítási tartomány 0 - 100%Teljes hullámú fázisszabályzóCsatlakozás s...
Termékazonosító: 403076
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
TRU COMPONENTS
Fordulatszám- és teljesítmény szabályozó
230 V/AC
15 A
200 W
1 db
Triac sebesség és teljesítményszabályozó
Beállítási tartomány 0 - 100%
Teljes hullámú fázisszabályzó
Csatlakozás szálakon keresztül
Ez a modul egy beépített modul. Külső vezetékként csak egy potenciométer (470 kΩ) szükséges. A sebesség- és teljesítményszabályozó a teljes hullámú fázisvezérlés elvén működik. A kapcsolat szálon keresztül történik. Tipikus alkalmazások: ventilátorok, porszívók, dimmerek, háztartási készülékek és még sok más.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, hossz: 10 mm · Méret, magasság: 25 mm · Méret, szélesség: 20 mm · Szabályozási tartomány (max.): 100 % · Szabályozási tartomány (min.): 0 % · Teljesítmény: 200 W · Terhelhetőség max.: 15 A · További műszaki adatok: Maximális teljesítmény hűtés nélkül: 200 W (ta= 40 ° C) · Üzemi feszültség: 230 V/AC · Üzemi hőmérséklet (max.): +65 °C · Üzemi hőmérséklet (min.): 0 °C
Package contents:
Műanyag ház összekötő szálakkal,Teljesítmény potenciométer nélkül
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Terhelhetőség max. | 15 A |
| Teljesítmény | 200 W |
| Szabályozási tartomány (min.) | 0 % |
| Szabályozási tartomány (max.) | 100 % |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +65 °C |
| Hossz | 10 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 25 mm |
| Gyártói szám | 1570778 |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Termék típus | Fordulatszám- és teljesítmény szabályozó |
| Termékazonosító | 403076 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570778 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 4016139262857 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Gyors, korrekt eladó
cszoli –