Kisérleti nyákpanel 160 x 100 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS SU527769 Euro panel Keménypapír ( x ) 160 mm x 100 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db Euroboard pontmátrix(H x Szé) 160 mm x 100 mmKivitel mint az 53 06 32, de Sub-D dugaszolható csatlakozó nélkül....
Termékazonosító: 406301
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 290 Ft/db)
2 290 Ft
Euroboard pontmátrix
(H x Szé) 160 mm x 100 mm
Kivitel mint az 53 06 32, de Sub-D dugaszolható csatlakozó nélkül.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Anyag | Keménypapír |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SU527769 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Euro panel |
| Termékazonosító | 406301 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570681 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 4016139261881 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.