Kisérleti nyákpanel, keménypapír, 90 x 50 x 1,6 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS SU527629 Euro panel Keménypapír ( x ) 90 mm x 50 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db Univerzális szalagrács(H x Szé x Ma) 90 x 50 x 1,6 mmEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specif...
Termékazonosító: 424176
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 595 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
595 Ft
Univerzális szalagrács
(H x Szé x Ma) 90 x 50 x 1,6 mm
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 90 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Anyag | Keménypapír |
| Hossz | 90 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 90 mm x 50 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SU527629 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Euro panel |
| Termékazonosító | 424176 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570117 |
| Súly | 10.4 g |
| Vonalkód | 4016139256283 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.