Forgatógomb, 29/17 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS 29/17 Forgatógomb Fekete (Ø x ) 29 mm x 20 mm 1 db ForgatógombVédőszigetelt gomb nyíl jellel. A homlokoldal eloxált alumínium lemez betéttel.Ez a szöveg gépi fordítá...
Termékazonosító: 407928
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 925 Ft/db)
925 Ft
TRU COMPONENTS
29/17
Forgatógomb
Fekete
(Ø x ) 29 mm x 20 mm
1 db
Forgatógomb
Védőszigetelt gomb nyíl jellel. A homlokoldal eloxált alumínium lemez betéttel.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Kivitel: Csavaros rögzítés · Méret, magasság: 20 mm · Szín: Fekete · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 29 mm
| Kivitel | Rögzítés hernyócsavarral |
|---|---|
| Tengelytartó | 6 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Átmérő | 29 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 29 mm x 20 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 29/17 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 407928 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570022 |
| Súly | 6.6 g |
| Vonalkód | 4016139255330 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.