Öntapadós taposó csatorna 1000 x 49,5 mm, szürke, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kábelhíd, (kábelrendező) 1 m-esKétoldali ragasztószalaggalLépésállóA flexibilis kétoldalas ragasztószalagú kábelhíd a lakásban az ideális megoldás a padlón vezetett kábelek és vezetékek rátaposás elleni védelmére.Műszak...
Termékazonosító: 403834
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
Kétoldali ragasztószalaggal
Lépésálló
A flexibilis kétoldalas ragasztószalagú kábelhíd a lakásban az ideális megoldás a padlón vezetett kábelek és vezetékek rátaposás elleni védelmére.
Műszaki adatok:
Anyag: PVC · Csatornák: 1 · Gyártói szám: 1568193 · Méret, hossz: 1000 mm · Méret, szélesség: 49.5 mm · RoHS konform: Igen · Szín: Szürke · Tartalom: 1 db · Típus (kategória): Kábelhíd
| Gyártói szám | 1243959 |
|---|---|
| Gyártói szám | 1568193 |
| Tartalom | 1 m |
| Méret | (H x Sz) 1000 mm x 49.5 mm |
| Csatornák | 1 |
| Szín | Szürke |
| Hossz | 1000 mm |
| Szélesség | 49.5 mm |
| Anyag | PVC |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábelhíd |
| Termékazonosító | 403834 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1568193 |
| Súly | 440 g |
| Vonalkód | 4016139243672 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.