Infra dióda, Tru Components OS-5038F
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TRU COMPONENTS OS-5038F Infravörös emitter 940 nm 30 ° 5 mm Radiális kivezetéssel IR diódaIR dióda magas sugárzási teljesítménnyel, víztiszta átlátszó házban. Alkalmas fototranzisztorokhoz, fotodiódákhoz és IR vevőmodulokhoz. Termékazonosító: 412910 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db) Minimális rendelési mennyiség: 3
475 Ft
IR dióda
IR dióda magas sugárzási teljesítménnyel, víztiszta átlátszó házban. Alkalmas fototranzisztorokhoz, fotodiódákhoz és IR vevőmodulokhoz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Hullámhossz: 940 nm · Ház típus: 5 mm · Hőmérséklet (max.): 85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kivitel: Átlátszó,Színezetlen · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Radiális kivezetéssel · Nyitó irányú feszültség U(F): 1.35 V · Nyitó irányú áram I(F): 50 mA · Strahlstärke I(e): 76 mW/sr · Sugárzási szög: 30 ° · Típus: OS-5038F
Note:
A LED chipek áramát mindig korlátozni kell előtét ellenállással vagy állandó áramerősségű áramforrással, amennyiben nem tartalmaznak saját áramkorlátozást. Az infravörös tartományba eső hullámhosszakat az emberi szem nem látja.
| Típus | OS-5038F |
|---|---|
| Ház | 5 mm |
| Kivitel | Átlátszó |
| Kivitel | Színezetlen |
| Kivitel | Radiális kivezetéssel |
| Nyitó irányú feszültség U(F) | 1.35 V |
| Nyitó irányú áram I(F) | 50 mA |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| I<sub>e</sub> | 76 mW/sr |
| Hullámhossz | 940 nm |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 85 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Termék típus | Infravörös emitter |
| Termékazonosító | 412910 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1567235 |
| Súly | 0.8 g |
| Vonalkód | 4016139234090 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.