Hangszórókábel, 2 x 2,5 mm², 20 m, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hangszórókábel, csomagolvaNagyon hajlékonyÁtlátszóÁtlátszó, igen hajlékony standard hangszórókábel - átlátszó kivitelben, finom sodratú csupasz egyes huzalokkal.Műszaki adatok: Csomagolva: Igen · Erek sz...
Termékazonosító: 888394
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 090 Ft/db)
7 090 Ft
Nagyon hajlékony
Átlátszó
Átlátszó, igen hajlékony standard hangszórókábel - átlátszó kivitelben, finom sodratú csupasz egyes huzalokkal.
Műszaki adatok:
Csomagolva: Igen · Erek száma: 2 x · Gyártói szám: 607012 · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.): +70 °C · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.): -20 °C · Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.): +70 °C · Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.): -20 °C · Keresztmetszet: 2 x 2.50 mm² · Keresztmetszet (erenként): 2.50 mm² · Kábel típus: Hangszóró kábel · Külső Ø: 3.70 mm · Max. AWG: 13 · Méret, magasság: 3.5 mm · Méret, szélesség: 7 mm · Méteráru: Nem · RoHS konform: Igen · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Átlátszó · Tartalom: 20 m · Vezeték felépítés: 84 x 0.20 mm · Vezeték jellemzők: Nagy rugalmasságú,Ikervezeték · Árnyékolt: Nem
Szállítás tartalma:
20 m-es tekercs.
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 2.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 2.50 mm² |
| Jellemzők | Nagy rugalmasságú |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Külső Ø | 3.70 mm |
| Szélesség | 7 mm |
| Magasság | 3.5 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 20 m |
| Max. AWG | 13 |
| Csomagolva | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 607012 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 84 x 0.20 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | LS |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 888394 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1567141 |
| Súly | 685 g |
| Vonalkód | 4016139233154 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.