3,5 mm-es jack aljzat, 4 pól., Tru Components 1567103
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beépíthető jack csatlakozóaljzat, 3,5 mm-es Jack csatlakozó, 3,5 mm Alj, beépíthető, függőleges Műszaki adatok: Audio channels: Sztereo · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típu...
Termékazonosító: 408323
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 745 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
745 Ft
Jack csatlakozó, 3,5 mm
Alj, beépíthető, függőleges
Műszaki adatok:
Audio channels: Sztereo · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 3,5 mm · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Gyártói szám: 718501 · Pólusszám: 4 · Szín: Szürke · Tartalom: 1 db · Érintkezőanyag: nikkelezett
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Gyártói szám | 718501 |
| Gyártói szám | 718501 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Sztereo |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Beépítési Ø | 9.9 mm |
| Kapcsoló érintkező típus | Nincs |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Hőmérséklettartomány | -10 ... +50 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 3,5 mm |
| Termékazonosító | 408323 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1567103 |
| Súly | 1.35 g |
| Vonalkód | 2050004872750 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.