Nyák panel, keménypapír, 16 pól., 110 x 50 x 1,6 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
IC panel(H x Szé) 50 mm x 110 mm2 db IC-hez, 16 pólusú lyukas.Műszaki adatok: Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527700 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1.3 mm · Méret, hossz: 50 mm ·...
Termékazonosító: 452051
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
(H x Szé) 50 mm x 110 mm
2 db IC-hez, 16 pólusú lyukas.
Műszaki adatok:
Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.6 mm · Gyártói szám: SU527700 · Kivitel: egyoldalas · Lyuk átmérő: 1.3 mm · Méret, hossz: 50 mm · Méret, szélesség: 110 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Tartalom: 1 db · Típus: IC panel · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | egyoldalas |
|---|---|
| Anyag | Keménypapír |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 50 mm x 110 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1.3 mm |
| Anyagvastagság | 1.6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SU527700 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | IC panel |
| Termékazonosító | 452051 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1566653 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4016139228273 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.