Öntapadós taposó csatorna 1800 x 50,8 mm, szürke, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kábelhíd 1,8 mKétoldali ragasztószalaggalLépésállóA flexibilis kétoldalas ragasztószalagú kábelhíd a lakásban az ideális megoldás a padlón vezetett kábelek és vezetékek rátaposás elleni védelmére.Műszaki adatok: Termékazonosító: 403832 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
Kétoldali ragasztószalaggal
Lépésálló
A flexibilis kétoldalas ragasztószalagú kábelhíd a lakásban az ideális megoldás a padlón vezetett kábelek és vezetékek rátaposás elleni védelmére.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 1566306 · Méret, hossz: 1800 mm · Méret, szélesség: 50.8 mm · Szín: Szürke · Tartalom: 1 db
| Gyártói szám | 540763 |
|---|---|
| Gyártói szám | 1566306 |
| Tartalom | 1.8 m |
| Méret | (H x Sz) 1800 mm x 50.8 mm |
| Csatornák | 1 |
| Szín | Szürke |
| Hossz | 1800 mm |
| Szélesség | 50.8 mm |
| Beültetés | alulról |
| Anyag | PVC |
| Felhasználási terület | Beltérre |
| KábelØ | 7,8 - 14,8 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kábelhíd |
| Termékazonosító | 403832 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1566306 |
| Súly | 731 g |
| Vonalkód | 4016139224800 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.