Peltier elem, 40x40x3.3 mm, Tru Components TEC1-127080
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Peltier modul TEC1 sorozatStandard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.Műszaki adatok: Fűtőelem típus: Pelt...
Termékazonosító: 584447
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
Standard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.
Műszaki adatok:
Fűtőelem típus: Peltier elem · Hőmérséklet különbség (max.): 67 °C · Hőteljesítmény (max.): 72 W · Méret, hossz: 40 mm · Méret, magasság: 3.3 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Névleges feszültség: 15.4 V/DC · Áram (max.): 8.5 A
| Típus | TEC1-127080 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 15.4 V/DC |
| Áram (max.) | 8.5 A |
| Hőteljesítmény (max.) | 72 W |
| Hőmérséklet különbség (max.) | 67 °C |
| Hossz | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 3.3 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 40 x 40 x 3.3 mm |
| Termék típus | Peltier elem |
| Termékazonosító | 584447 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1565768 |
| Súly | 21 g |
| Vonalkód | 4016139219424 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.