Krokodilcsipesz, piros, 2A, 35 mm, 3 mm, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Krokodilcsipesz2 APirosMűszaki adatok: Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Krokodilcsipesz · Felület: Nikkelezett · Gyártói szám: 1386711 · Méret, hossz: 35 mm · Névleges áram: 2 A · Szigetelés: Teljesen sziget...
Termékazonosító: 402544
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 265 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
265 Ft
2 A
Piros
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Krokodilcsipesz · Felület: Nikkelezett · Gyártói szám: 1386711 · Méret, hossz: 35 mm · Névleges áram: 2 A · Szigetelés: Teljesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Piros · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 2 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 2 A |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Piros |
| Hossz | 35 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Gyártói szám | 1386711 |
| Gyártói szám | 93038c31 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| RoHS konform | Igen |
| Felület | Nikkelezett |
| Termék típus | Krokodilcsipesz |
| Termékazonosító | 402544 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1565749 |
| Súly | 1.45 g |
| Vonalkód | 2050004876000 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.